קייטרינג כשר חלבי / פרווה - קייטרינג כשר מומלץ

קייטרינג כשר

קייטרינג כשר


מעוניינים בחוויה קולינארית בלתי נשכחת באירוע שלכם? נשמח לעמוד לשירותכםקייטרינג כשר לאירועיםקייטרינג פסטל פריז הוא קייטרינג כשר, אשר מציע שירות קולינארי כשר חלבי/פרווה, המעניק לכל אירוע חוויה עשירה במגוון רחב של טעמים מיוחדים, איכותיים ויוקרתיים. שירותי הקייטרינג שלנו מציעים עבורכם חוויה קולינארית ייחודית ברמה הגבוהה ביותר, תוך שימוש בחומרי גלם איכותיים מהשורה הראשונה והקפדה על כשרות.

בפסטל פריז לא מתפשרים על איכות – כל המצרכים וחומרי הגלם עוברים תהליך בחירה קפדני ומדוקדק, שמטרתו להפיק את הטעמים המשובחים ביותר, וכל זאת תוך שמירה מרבית ומיטבית על כשרות.

עבור אלו המעוניינים באירוע כשר וחלבי, שאיננו נופל באיכותו ובעושרו הקולינארי מאירוע הכולל קייטרינג בשרי – פסטל פריז היא התשובה. החברה מציעה שירותי קייטרינג כשר ומגשי אירוח למגוון אירועים ובשלל ישובים בארץ. פעילות החברה מתקיימת מבאר שבע ועד נתניה. פסטל פריז שמה לעצמה מטרה לספק לכל אירוע חוויה טעימה, נעימה ובלתי נשכחת.

שירות הקייטרינג שלנו מאופיין במגוון מאכלים כשרים מהמטבח הצרפתי, בדגש על גבינות, מתוקים, סלטים, עוגות ומאפים. המסורת הצרפתית הקולינארית מאפשרת להפיק מגשי אירוח איכותיים, יוקרתיים וכשרים, המעניקים לכל אירוע אווירה איכותית, מוקפדת וייחודית.

המנות הצרפתיות החלביות והכשרות שלנו מותאמות פרטנית עבור כל אירוע, על פי אופיו והעדפת הלקוח. אנו מתמחים באספקת שירותי קייטרינג למגוון רחב של אירועים, החל מקייטרינג לבר/בת מצוות, דרך חינות ושבת חתן ועד לאירועים משרדיים.


שירות קייטרינג כשר וטעים


פסטל פריז שמה דגש על קייטרינג כשר באיכות והרמה הגבוהה ביותר, לצורך הענקת יוקרה עבור כל אירוע. החברה מציעה מגשי אירוח מתוקים, מלוחים או משולבים, בנוסף על שתייה איכותית המותאמת לאופי המזון.

אופי הגשת המזון, אם בהגשה אישית עבור כל סועד או בבופה עשיר ויוקרתי, נקבע גם הוא לפי דרישת הלקוח וצרכי האירוע. אנו נעשה הכל על מנת לספק את רצון הלקוח, ולהעניק לכל אירוע נפח, אופי ואווירה צרפתית מסורתית.

צוות הקייטרינג שלנו מורכב ממלצרים, שפים ואנשי קולינריה מהשורה הראשונה. הצוות מספק ליווי צמוד עבוד הלקוח לאורך כל הדרך, החל משלבי התכנון ועד לאירוע עצמו. המטרה הינה לעצב ולבנות אירוע בעל חוויה קולינארית עוצמתית, מדויקת ומוקפדת, המשאירה טעם של עוד ורושם רב לאורך זמן.

הלקוח קובע את אופי השירות, סוג המזונות המוגשים ורמת הכשרות הנחוצה. ביחד עם הלקוח, צוות פסטל פריז יבנה קונספט ייחודי עבור כל אירוע, עבורו יותאמו מגשי האירוח ושירות הקייטרינג הכשר הדרוש והמתאים ביותר. התוצאה – אירוע בעל תפריט חלבי, כשר ועשיר בטעמים איכותיים, המעניק אווירה המשלבת קולינריה צרפתית ביחד עם מסורתיות.

לצד הרצון להעניק לכל אירוע חוויה קולינארית הכוללת מזון טעים ואיכותי, מושם דגש על שמירת כשרות בד"צ "בית יוסף". על הכשרות בקייטרינג פסטל פריז מופקדים משגיחי כשרות מקצועיים ומוסמכים, אשר עושים הכל על מנת לשמור על המזון המוגש כשר. בהתאם לרצון והעדפת הלקוח, אנו מציעים שירות של משגיח כשרות בזמן האירוע עצמו, בכל זמן, שעה ומקום בארץ.

למידע והזמנות

08-675-5058

פסטל פריז

דואר אלקטרוני